YHTEYSTIEDOT          

ROBOTMATION OY

Toimitus ja käyntiosoite:
Kartanomäenkatu 34
Postitoimipaikka:
FI-32200 LOIMAA

Verkkolaskutusosoite: OVT-tunnus: 003719698795
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware Oyj
Sähköpostilaskut: anu.leijon@robotmation.fi
Postitse lähetettävät laskut:
Pajulantie 157
FI-27710 Köyliö

 

Puhelin:
Tel. +358 (0)500 741 025
Y-tunnus: 1969879-5

 

 

YHTEYSHENKILÖT          


Johto

Rami Leijón
CEO, Toimitusjohtaja
rami.leijon@robotmation.fi
+358 500 741 025

Mikko Tammiranta
COO, Operatiivinen johtaja / projektit
mikko.tammiranta@robotmation.fi
+358 40 718 6325

 
 
Kirjanpito ja maksuliikenne

Anu Leijón
Talouspäällikkö
anu.leijon@robotmation.fi
+358 40 541 2317

  
 
Myynti

Rami Leijón
CEO, Toimitusjohtaja
rami.leijon@robotmation.fi
+358 500 741 025

Tero Kuorikoski
Myynti
tero.kuorikoski@robotmation.fi
+358 40 655 0570

 
 
Projektit / Sähkö ja automaatio

Juha Rantanen
Sähkötöiden johtaja
juha.rantanen@robotmation.fi
+358 40 419 9177

 

 
Projektit / Mekaniikkasuunnittelu

Kari Hakkarainen
Projektipäällikkö
kari.hakkarainen@robotmation.fi
+358 50 431 4359

  
 
Automaatio ja sovelluskehitys

Mauri Ketonen
Sovelluskehityspäällikkö
mauri.ketonen@robotmation.fi
+358 50 3521944

 
 
Hankinnat ja logistiikka

Sebastian Sillstén
Ostopäällikkö
sebastian.sillsten@robotmation.fi
+358 45 3546177

  

 

YHTEYSTIEDOT

ROBOTMATION OY

Toimitus ja käyntiosoite:
Kartanomäenkatu 34
Postitoimipaikka:
FI-32200 LOIMAA

Verkkolaskutusosoite: OVT-tunnus: 003719698795
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware Oyj
Sähköpostilaskut: anu.leijon@robotmation.fi
Postitse lähetettävät laskut:
Pajulantie 157
FI-27710 Köyliö


Puhelin:

Tel. +358 (0)500 741 025
Y-tunnus:
1969879-5

YHTEYSHENKILÖT

Johto

Rami Leijon
CEO, Toimitusjohtaja
rami.leijon@robotmation.fi
+358 500 741 025

Mikko Tammiranta
COO, Operatiivinen johtaja
mikko.tammiranta@robotmation.fi
+358 40 718 6325

Myynti

Rami Leijon
CEO, Toimitusjohtaja
rami.leijon@robotmation.fi
+358 500 741 025

Tero Kuorikoski
Myynti
tero.kuorikoski@robotmation.fi
+358 40 655 0570

Kirjanpito ja maksuliikenne

Anu Leijon
Talouspäällikkö
anu.leijon@robotmation.fi
+358 40 541 2317

Projektit / Sähkö ja automaatio

Juha Rantanen
Sähkötöiden johtaja
juha.rantanen@robotmation.fi
+358 40 419 9177

Automaatio ja sovelluskehitys

Mauri Ketonen
Sovelluskehityspäällikkö
mauri.ketonen@robotmation.fi
+358 50 3521944

Projektit / mekaniikkasuunnittelu

Kari Hakkarainen
Projektipäällikkö
kari.hakkarainen@robotmation.fi
+358 50 431 4359

Hankinnat ja logistiikka

Sebastian Sillstén
Ostopäällikkö
sebastion.sillsten@robotmation.fi
+358 45 3546177